Élő szöveges tudósítás a Gyöngyöstarján elleni meccsről

Gyöngyöstarján-Eger SE 0-1 (0-0)

Vezeti: Debreczeni Krisztián (Pásztory K., Darók A.)

Gólszerzők: Kaló Ádám

Eger: Bollók Gábor – Kaló Ádám, Lakatos Béla, Sebe Attila, Szövetes Krisztián – Gresó Mátyás,  Sebe Márk, Dorkó Alex, Antal Zsolt,  Szucsik Ádám – Montvai Tibor

Sajnos az internetünk a helyszín miatt akadozik, így nem biztos, hogy rögtön tudunk frissíteni ezért elnézéseteket kérjük.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. A Mieink a szokásos piros-kékben, ellenfelünk tiszta fehérben.

6.perc: Ahogy az várható volt. A hazaiak védekeznek mi próbálkozunk. Nagy helyzetünk még nem volt.

12.perc: Szucsik adott szép labdát Montvainak, aki 15 méterre a kaputól lőtt, de az utolsó védő blokkolt.  Ezt követően volt két szögletünk ami veszélyes volt, de mindig egy hazai érte el.

19.perc: Megvolt az első nagy helyzetünk, Szucsik ment a szélen középre adott labdáját Montvai kapura lőtte, de egy védő nagy helyzetben blokkolt, a kipattanó után Antal próbálkozott, de a kapu mellé lőtt.

22.perc: Dorkót rúgják fel. Tizenegyes. Montvai kihagyta.

37.perc: Nagyon gyengén játszunk. Sok a hiba, amik pedig lehetőségként adódnak azok mind kimaradnak.

41.perc: Végre egy nagy helyzet. Lakatos ívelte Montvai fejére, aki visszafejelte, de Gresó kapufát rúgott.

42.perc: Dorkó ment el a bal oldalon, tizenhatoson belül egyértelműen felrúgták. Elmaradt a tizi.

45.perc: Vége a félidőnek!

46.perc: Elkezdődött a második félidő.

52.perc: Próbálkozunk, próbálkozunk, de szenvedünk. Dorkó lövése nem volt rossz, de mellé ment.

53.perc: Gresó ment el a bal szélen beadásába Montvai tette bele a lábát, de felé ment.

56.perc: Antal lőtt 30 méterről. Életerős lökete épphogy fölé szállt.

58.perc: Cseréltünk. Sebe Márk helyett, Pataki Viktor a pályán.

62.perc: Újabb  hatalmas helyzet. Montvai fejel kapufát.

78.perc. GÓÓÓÓÓÓLLLL!!! Gresó szögletére Kulacs érkezett. Valahogy bepattant. 0-1

87.perc. Végig támadunk. Az ellenfelünk hősiesen védekezik. Cseréltünk is. Dorkó helyett Podolecz a pályán.

90.perc: Vége, nehéz szülés volt.