Élő szöveges tudósítás a Felsőtárkány elleni meccsről

FELSŐTÁRKÁNY SC – EGER SE 0-3 (0-3)

Gól: Gresó Mátyás, Montvai Tibor, Árvai Ádám

Eger: Bollók Gábor – Szövetes Krisztián, Sebe Attila, Lakatos Béla, Farkas Krisztián – Kaló Ádám, Gresó Mátyás, Dorkó Alex, Árvai Ádám – Szucsik Ádám, Montvai Tibor. Csere: Sopronyi Dániel, Podolecz Péter, Sebe Márk, Antal Zsolt, Balogh Martin

Brutális az időjárás. Az eső szakad, villámlik. Jelenleg meglepődnék, ha végig lenne játszva ez a találkozó. De egyelőre a kezdés is igen kérdéses.

1.perc. Közel 20 perces csúszást követően elkezdődött a mérkőzés. Az időjárás nem kegyes hozzánk. A mieink pirosban, a Felsőtárkány szürke-feketében.

5.perc: megvolt az első helyzet. Egy kavarodás után egy tárkányi próbálkozás 16 méterről. Bollók hatalmasat védett. Nagyon kellett.

8.perc: újabb tárkányi lehetőség. Jó beadás. Fejes. Bollók védés.

15.perc. Megvolt az első helyzetünk. Egy jobboldali beadás után, Árvai lekészítette a labdát Farkasnak, de 16 méterről eleresztett lövését blokkolták a hazaiak.

20.perc: Újabb helyzet. Dorkó kapott egy jó labdát Montvaitól. Egyből lőtte. nagyot védett Giák.

24.perc: GÓÓÓÓÓÓL! Mintegy 26 méterről lőhettünk szabadrúgást. Gresó hatalmas gólt rúgott a bal felsőbe. 0-1

30.perc: Egy bedobás után Montvai fejelte le. Gresó próbálkozott kapásból, de bőven mellé lőtte.

39.perc: Szucsikot buktatták. Gresó állt oda a szabadrúgáshoz. Giák hatalmasat védett.

41.perc: Jó beadás. Árvai ziccerben fejelhetett. Giák megint brutálisat védett.

45.perc: Dorkó brutális cselsorozata után, középre adta a labdát, Montvai beverte. 0-2

45+1.Perc: Árvai kapott labdát, becselezte magát  a tizenhatoson belülre és berúgta Giák alatt. 0-3

46.perc: Elkezdődött a második félidő.

52.perc: A Tárkány támadólag lépett fel a második félidő elején, de helyzetük nem nagyon van.

60.perc. Sok minden nem történt eddig a második félidőben.

63.perc: Jó tárkányi próbálkozás, de Bollók ismét szépen védett.

70.perc. Csordogál a meccs, irányítjuk a játékot, de helyzetek nincsenek.

80.perc: Montvai pörgette le a labdát Kalónak, aki kitette Fareknak, lövését Giák védte nagy bravúrral.

85.perc: Cseréltünk. Montvai helyett Antal Zsolt a pályán.

88.perc: Bollók helyett Sopronyi, Árvai helyett Podolecz, Dorkó helyett Balogh Martin.

90. Szucsik helyett Sebe Márk lépett pályára.