Magyar Kupa, megyei selejtező 3. forduló:

Heves-Eger SE 0-4 (0-2)

Gól: Fekete Viktor(2), Palágyi Milán, Benke Norbert

Eger: Bukta Krisztián –  Dóczi István, Debreczeni Dávid(Nagy Gergely), Lakatos Béla(Benke Norbert), Palágyi Milán – Mikolka Márk, Vígh Ferenc, Sebe Márk, Szucsik Ádám, Balogh Martin – Fekete Viktor(Busai Barna)

Gólok története:

3.perc: GÓÓÓÓÓL. Egy remek jobboldali támadást követően, Fekete fejelt szép gólt. 0-1

42.Perc: GÓÓÓÓÓL! Vígh Ferenc harcolt ki egy tizenegyest, amit Fekete magabiztosan értékesített. 0-2

76.Perc: GÓÓÓÓÓL! Szucsik futott el megint a szélen, középre adott, ott Benke levette, lekészítette Palágyinak aki szépen lőtt a kapuba. 0-3

88.Perc: GÓÓÓÓÓÓL:  Ismét Szucsik ment el a jobbszélen, megforgatta a védőjét majd középre adott labdáját Benke lőtte be közelről. 0-4

Palágyi Milán:  A nagy meleg ellenére szerintem jól játszott az együttes, próbáltuk a mester utasításait betartani, koncentráltan odafigyelve sikerült hoznunk a meccset. Ami számomra nagy öröm, hogy első tétmeccsemen sikerült betalálnom.