ÉLŐ szöveges közvetítés: Heves-Eger SE Magyar Kupa

Magyar Kupa, megyei selejtező 3. forduló:

Gól: Fekete Viktor(2), Palágyi Milán

Eger: Bukta Krisztián –  Dóczi István, Debreczeni Dávid, Lakatos Béla, Palágyi Milán – Mikolka Márk, Vígh Ferenc, Sebe Márk, Szucsik Ádám, Balogh Martin – Fekete Viktor

Csere: Bollók Gábor, Nagy Gergely, Gresó Mátyás, Vajda Ákos, Benke Norbert, Busai Barna

Kimaradtak a keretből egyéb okok miatt: Titkó Krisztián, Antal Zsolt, Farkas Krisztián, Komlósi Ádám, Dobos Attila

1.Perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink piros kékben, ellenfelünk tiszta fehérben játszik.

3.perc: GÓÓÓÓÓL. Egy remek jobboldali támadást követően, Fekete fejelt szép gólt. 0-1

11.Perc: Többnyire mezőnyjáték folyik a pályán. Mi szépen tartjuk a labdát, de az utolsó passzokba legtöbbször hiba csúszik.

18.Perc: fekete végzett el szabadrúgást mintegy 20 méterről. Horváth nagyot védett, a kipattanót bekotortuk, de sajnos les volt.

40.Perc: Leült a mérkőzés. A nagy melegben helyzetek nincsenek. A Heves nem tud helyzetbe kerülni. A mieinknél pedig továbbra is az utolsó passzok nem működnek. Mezőnyben jól járatjuk a labdát.

42.Perc: GÓÓÓÓÓL! Vígh Ferenc harcolt ki egy tizenegyest, amit Fekete magabiztosan értékesített.

45.Perc: Vége az első félidőnek. Magabiztos játék.

46.Perc: Elkezdődött a második félidő, amely nagyon jól indult, hiszen először nekünk volt egy nagy helyzetünk, majd a Heves rúgott egy kapufát. A félidőben cseréltünk. Fekete Viktor helyett Busai Barna lépett pályára.

61.Perc: Szucsik kapott remek indítást, de az ellenfél kapusa nagyot védett, egy közelről leadott lövésnél.

62.Perc: Debreczeni Dávid helyett Nagy Gergely, Lakatos Béla helyett Benke Norbert a pályán.

74.Perc: Hatalmas helyzetünk volt. Három az egyben mehettünk a Heves kapujára. Szucsik adott labdát Benkének aki a cselt választotta, de a védő elvette tőle.

75.Perc: Palágyi adott labdát a szélen elfutó Szucsiknak, de lövése nem sikerült jól.

76.Perc: GÓÓÓÓÓL! Szucsik futott el megint a szélen, középre adott, ott Benke levette, lekészítette Palágyinak aki szépen lőtt a kapuba.

82.Perc. Újabb hevesi helyzet. De Bukta hatalmasat védett.

87.Perc: Balszélen vezettünk támadást, majd egy jó oldalváltás után Dóczi került helyzetbe, de lövése elkerülte a kaput. Szép támadás volt.

88.Perc: GÓÓÓÓÓÓL:  Ismét Szucsik ment el a jobbszélen, megforgatta a védőjét majd középre adott labdáját Benke lőtte be közelről.