Gyöngyöshalász – Eger SE 1-4 (0-1)

Gól: Titkó Krisztián(2), Lakatos Béla, Busai Barna

Eger: Bollók Gábor – Palágyi Milán, Komlósi Ádám, Lakatos Béla, Debreczeni Dávid  – Vígh Ferenc,Titkó Krisztián,  Gresó Mátyás, Vajda Ákos, Fekete Viktor – Benke Norbert

Cserék: Bukta Krisztián, Mikolka Márk, Balogh Martin, Busai Barna, Sebe Márk, Nagy Gergely, Szucsik Ádám

1.Perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink tiszta pirosban, ellenfelünk tiszta zöldben.

10.Perc: Eddig nem úgy működik a dolog, ahogy szeretnénk. Sok a pontatlanság a játékunkban. Egy helyzetünk már így is adódott, De Titkó távoli lövése mellé szállt.

14.Perc: Most már többet birtokoljuk a labdát, de Fekete két közepes lövésén kívül még helyzetünk nem volt.

20.Perc. Gresó indult meg szélen, passza megtalálta Feketét, de a hazaiak kapusa védte a próbálkozást.

28.Perc: GÓÓÓÓÓLLL!!!! Egy jobboldali támadást követően lecsorgott a labda, Titkó pedig 23-24 méterről hatalmas gólt rúgott.

32.Perc: Fekete ültette be a hintába ellenfelét, majd szépen lőtte el a hosszúra, de Kovács nagyot védett.

45.Perc: A maradék játékidőben a hazaiaknak volt egy hatalmas helyzetük. Szerencsére Sőregi fölé emelte ziccerben a labdát. Egy két szép megoldásunk nekünk is volt, de sajnos az utolsó passzokba mindig hiba csúszott.

46.Perc: Elkezdődött a második félidő!

49.Perc: Szép támadás végén Fekete lőhetett, de hatalmasat védett a Halász kapusa.

50.Perc: GÓÓÓÓÓÓL! De jött a szöglet, lecsorgott  a labda és Titkó meglőtte második gólját.

60.Perc: Átvettük az irányítást, ennek ellenére ismét a Halász előtt adódott nagy lehetőség, de Bollók ziccerben hatalmasat védett.

63.Perc. Fekete kapott jó labdát a balszélen, középre tette Gresónak aki 17 méterről épphogy mellé lőtt.

65.Perc: Hatalmas potyagólt kaptunk. egy beívelés lepattant a z ötösünkön, egymásra várt védő és kapus. Bepotyogott a labda úgy, hogy senki nem ért hozzá.

69.Perc: GÓÓÓÓL! Gresó szögletét Lakatos belsőzte be.

70.Perc: Palágyi helyett Busai érkezett a pályára.

76.Perc: Újabb csere. Benke helyett Mikolka a pályán.

77.Perc: Fekete lőtt olyan 30 méterről. De a nagy bomba egy két méterrel elkerülte a kaput.

78.Perc: Komlósi rossz ütemű becsúszása után villant a sárga.

82.Perc: Vajda helyett Szucsik a pályán. Vígh Ferenc helyett pedig Sebe Márk érkezik.

89.Perc: GÓÓÓÓÓL! Egy szép támadás végén Fekete tálalt Busai elé, aki szépen bebelsőzte.

90.Perc: Vége a mérkőzésnek. Magabiztosan nyertünk, nem túl jó játékkal.