Rákospalotán nem termett sok babér számunkra

NBIII, Közép B csoport-U19

REAC – Eger SE  5-0 (1-0)

Eger SE: Takács D. – Simon D., Csuhay M., Zakar P., Madarász Zs., Berencsi M., Gyetvai M., Eged A., Molnár A., Fónagy M, Fodor A. . Cserék: Ladányi B., Vezekényi M., Fehér J.

Pápai Zoltán: Az első élidőt még kiegyenlített mezőnyjáték jellemezte, a hazaiak egy pontrúgást követően szerezték meg a vezetést. A szünet után védekezésünk szétesett, ezt kihasználta ellenfelünk és szinte mindegyik helyzetük góllal zárult. A mérkőzésén végén 2-3 hatalmas ziccert elhibáztunk, de a hazaiak győzelmét ez sem veszélyeztette.

NBIII, Közép B csoport-U17

REAC – Eger SE  4-1

Gól Terjék B.

Eger: Gáspár M. – Trenka D.,Farkas K., Csillag A., Molnár K., Terjék B., Kiss-Szemán P., Kovács M., Bocsi B., Juhász B., Kelemen K. Cserék: Sugár P., Tóth M., Juhász L., Halász D., Ladányi B.

Montvai Tibor: Nagy nyomást helyezett ránk végig az ellenfél mégis mi szereztünk vezetést egy távoli szabadrúgás góllal! A második félidőben sajnos felőröltek minket!