Besenyőtelek – Eger SE 2-3(0-3)

Gól: Fekete Viktor(2), Farkas Krisztián

Eger : Bukta Krisztián – Busai Barna, Debreczeni Dávid(Benke Norbert), Lakatos Béla, Farkas Krisztián – Mikolka Márk, Balogh Martin, Vajda Ákos(Palágyi Milán), Antal Zsolt(Titkó Krisztián), Gresó Mátyás(Vígh Ferenc) – Fekete Viktor.

Gólok története:

7.Perc:  Gresó szögletét Fekete fejelte a léc alá. Fantasztikus szöglet és fejes volt. 0-1

22.Perc:  Gresó ad megint remek kiugratást. Farkas magabiztosan beteszi. 0-2.

26.Perc: Debreczeni szerez remekül labdát a 16-on belül. Fekete pedig bevágja, ahogy kell. 0-3

65.Perc: Gólt kaptunk. Katasztrófa . Egy fél méteres les volt. Jász-Nagykun Szolnok megyében is vannak érdekes játékvezetők. Egy ilyen meccsen is rengeteg hibával fújnak. Hihetetlen. Két piros, egy tizenegyes maradt el. Most meg egy fél méteres les. 1-3

86.Perc: Hihetetlen. Nincs szöglet, de szögletet ad a spori. beívelés. Hatalmas talpalás. Les és gól. 2-3

Vígh Ferenc: Első félidőben nagyszerűen játszott a csapat. A második félidőben is az ellenfél részéről voltak durva belépők. Amit a játékvezető sokadjára nem torolt meg. Ehelyett egy lesgóllal szépítettek, majd a második gólhoz inkább nem fűznék kommentárt, mert az ritka sportszerűtlen volt.