Megyei I. osztály 9.forduló:

Besenyőtelek – Eger SE 2-3(0-3)

Gól: Fekete Viktor(2), Farkas Krisztián

Eger : Bukta Krisztián – Busai Barna, Debrczeni Dávid, Lakatos Béla, Farkas Krisztián – Mikolka Márk, Balogh Martin, Vajda Ákos, Antal Zsolt, Gresó Mátyás – Fekete Viktor. Csere: Bollók Gábor, Vígh Ferenc, Titkó Krisztián, Palágyi Milán, Benke Norbert

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink tiszta pirosban, ellenfelünk zöldben játszik.

4.Perc: Gresó lépett ki a védők közül, de hatalmas kapufát rúgott.

7.Perc: GÓÓÓÓÓL! Gresó szögletét Fekete fejelte a léc alá. Fantasztikus szöglet és fejes volt. 0-1

13.Perc: Farkas robogott el a balszélen. Beadása megtalálta Antalt, aki épphogy mellé fejelt.

14.Perc: Gresó ugratta ki Feketét aki ziccerben mellé lőtt.

22.Perc: GÓÓÓÓL. Gresó ad megint remek kiugratást. Farkas magabiztosan beteszi. 0-2.

26.Perc: GÓÓÓÓÓL!!!Debreczeni szerez remekül labdát a 16-on belül. Fekete pedig bevágja, ahogy kell. 0-3

34.Perc: Antalnak volt egy jó lövése. De 20 méteres lökete épphogy fölé szállt.

37.Perc: Ismét hatalmas helyzet. Busai lövése kijött a kapusról, de Vajda előtt maradt a labda, de emelése mellé ment.

45.Perc: Vége az első félidőnek.

46.Perc: Elkezdődött a második félidő.

50.Perc: Továbbra is mi támadunk. Itt csak a különbség kérdéses.

60.Perc: Benke érkezett Debreczeni helyett. Labdabirtoklásban nagyon nagy különbség. Passzolgatunk. De helyzet nincs.

61.Perc: Antal Zsolt helyett Titkó a pályán.

65.Perc: Gólt kaptunk. Katasztrófa . Egy fél méteres les volt. Jász-Nagykun Szolnok megyében is vannak érdekes játékvezetők. Egy ilyen meccsen is rengeteg hibával fújnak. Hihetetlen. Két piros, egy tizenegyes maradt el. Most meg egy fél méteres les. 1-3

66.Perc: Csere. Vajda helyett Palágyi a pályán.

72.Perc. Újabb nagy helyzet maradt ki . Gresó hagyta ki. Le is jött a pályáról. Helyette Vígh érkezik.

76.Perc Továbbra sincs semmi. Mi támadunk. De az utolsó passzok nem sikerülnek.

86.Perc: Hihetetlen. Nincs szöglet, de szögletet ad a spori. beívelés. Hatalmas talpalás. Les és gól. 2-3