Beton-Termék Felsőtárkány – Eger SE 1-2 (0-1)

Gól: Farkas Krisztián, Gresó Mátyás

Eger: Bollók Gábor – Busai Barna, Lakatos Béla, Komlósi Ádám, Debreczeni Dávid – Mikolka Márk, Balogh Martin, Farkas Krisztián, Gresó Mátyás, Vajda Ákos –  Fekete Viktor

Csere: Bukta Krisztián, Antal Zsolt, Titkó Krisztián, Vígh Ferenc, Dobos Attila, Benke Norbert

1.Perc: Elkezdődött a mérkőzés! A mieink tiszta pirosban, a Felsőtárkány szürke feketében.

5.perc: Érződik, hogy nagy tétje van a találkozónak. Kóstolgatják egymást az együttesek. Helyzetek  még nem voltak.

10.Perc: Rengeteg a hiba. Volt már egy helyzetünk. Gresó fejesét követően, visszakerült hozzá a labda, de gyengén találta el 5 méterre a kaputól.

15.perc: Vannak már focira emlékeztető megoldások, de nagyon kapkodunk.

18.Perc: Megvolt az első nagy helyzet. Fekete ugrott ki, beadása megtalálta Farekot, a lövését a hazai kapus védte.

25.Perc: Mi maradt ki! Hihetetlen. Vajda háromszor hagyta ki 2 méterről!

26.Perc: GÓÓÓÓÓÓL! Egy jobboldali beadást követően Farek bombázott kapuba!! 0-1

32. Perc: Barzsó lövése szállt fölé.

36.Perc: Farek remek indítását Gresó emelte kapura! Kapufa!

39.Perc: Egy szép kontra végén Fekete lőtt éles szögből, de a hazaiak kapusa magabiztosan védett.

43.Perc: Sárgát kapott Vajda!

45.Perc: Vége az első félidőnek!

Gratulálunk U12-es csapatunknak, akik a mai kölyökliga fordulóban az első helyezettet megverve az élre álltak.

Eredmények:

Eger-Jászberény 3-2

Eger – UTE 1-0

46.Perc: Elkezdődött a második félidő! Cseréltünk! Antal Zsolt érkezett Mikolka Márk helyett.

50.Perc: Nem kezdődött túl nagy iramban a második félidő!

53.Perc: Vajda remekül indult meg egy kontrával, passza után Fekete léphetett ki ziccerben de kettétörte a felső lécet.

58.Perc: GÓÓÓÓÓÓÓL! Újabb remek kontra, melynek végén Gresó rúg hatalmas gólt mintegy 18 méterről. 0-2

61.Perc: Busai Barna kapott sárga lapot.

67.Perc: Jó szöglet. Busai fejelte vissza a labdát, Farek ollózó mozdulattal tette mellé a játékszert.

68.Perc: Ismét egy remek kontra, kicsit túl komplikáltuk.

69.Perc: Gresó végezhetett el szabadrúgást Gresó, de lövése lepattant a sorfalról.

70.Perc: Csóka eldobja magát. Tizenegyes. Első kapura lövéséből szépít a Tárkány!

71.Perc: Vajda helyett Benke érkezik!

75.Perc: Hihetetlen milyen helyzeteket hagyunk ki. Most Benke hibázott ziccerben.

84.Perc: Hihetetlen második kapura lövés második gól! Egy sokkal gyengébben játszó csapatot hoztunk vissza a meccsbe.

89.Perc: Balogh Martin kapott sárgát.

90.Perc: Dobos érkezett Balogh helyett.

92.Perc:  Vége! Egy sima meccset szórakoztunk el. Hihetetlen!