U17 Dunakeszi-Eger

Városi SE Dunakeszi – Eger SE  2-8 (1-6)

Gólok: Halász 4, Bacsó 2, Molnár K. Derda D.

Eger SE: Császár, Simon B. Terjék B. Juhász L. Juhász B. – Gáspár M. Trenka D. Molnár K. Bacsó D. –Derda D. Halász D.

Álmosan kezdtük a mérkőzést, a gyorsabban játszó hazaiak megleptek bennünket, kihasználták védőink lassú reagálását, és átlövésből gól szereztek a 6. percben. Lassan összeszedtük magunkat, és gyors kontráknak köszönhetően, egyenlítettünk, majd szép gólokat elérve kezdtük eldönteni a mérkőzést. A szüneti 6-1 megnyugvást adott, de a második félidő elején Lates fegyelmezetlensége (kiállították) és egy távoli lövésnek köszönhetően felhoztuk az ellenfelet. Többet birtokolták a labdát, de Halász kiváló gólerős játékának köszönhetően nem kellett izgulni. Most a cserék is jól léptek be a játékba.

Jók: Halász a mezőny legjobbja Bacsó, Terjék, Juhász B. Derda.