Köszönet a szurkolóknak!

Ahogyan azt már mindannyian tudják Vígh Ferencet 8 mérkőzésre tiltották el, valamint a klub 100.000.- Ft büntetést kapott!

Klubunk mérlegelte a jogorvoslati lehetőségeket, tekintettel az ezzel járó anyagi-, és egyéb vonzatokra.

Első körben a fegyelmi tárgyalás megtartását és edzőnk személyes meghallgatását kértük, amely a mai napon történt meg. A grémium a meghallgatást követően az első fokú ítéletet változatlan formában helyben hagyta, amelyet Vígh Ferenc elfogadott, fellebbezési jogáról lemondott, így a korábbi határozat jogerőre emelkedett.

A mai napon azonban olyan jelzést kapott klubunk, amelynek köszönhetően elérzékenyültünk! A klub szurkolói oldalának (www.egrifc.atw.hu) saját kezdeményezésére a drukkerek a pénzbüntetést saját “zsebből” összedobták! Szeretnénk hangsúlyozni, hogy az oldal klubunktól függetlenül működik és saját kezdeményezésre döntött a gyűjtés mellett!

Amikor hasonló dolgok történnek, akkor egy pillanatra elgondolkodik mindenki, hogy ezért és a hasonló dolgokért érdemes csinálni az egészet!

Nagyon hálásak vagyunk a szurkolóknak, a köszönet legmagasabb fokán tudjuk csak érzéseinket kifejezni!

Mindent megteszünk, hogy eredményeinkkel háláljuk meg Nektek! Köszönet Nektek!

HAJRÁ EGER!!!!!

Vélemény, hozzászólás?