Kezdőcsapat: S.Nagy, Briz (U13) – Kovács (U13) – Révész – Nagy , Kalocsány – Kovács – Halász, Varga – Berecz – Bóta
Tartalékok: Kósa, Török (U13), Káli (U13), Németh (U13), Grassi (U12)

Szakál Csaba

vezetőedző:

Az őszi mérkőzéshez képest egy meglehetősen defenzív, kontrákra berendezkedett Jászberény fogadott minket. Az első játékrészben sajnos döcögött a játékunk. Nem azt csináltuk a pályán, amit megbeszéltünk. Lassan, körülményesen járattuk a labdát és emellett sok technikai hibát vétettünk. Ennek ellenére a lehetőségeink megvoltak, de ahelyett, hogy 2-3 gólos előnyre tettünk volna szert, a vezetést a hazaiak tudták megszerezni, miután egy hosszan előre ívelt labdát hátrafelé csúsztattunk és ezzel az ellenfél támadója pont ki tudott lépni, majd a 16-oson belül egy cselt követően, estében kézzel igazította maga elé a labdát, majd gurított a kapunkba. Sajnos ezt a teljesen jogtalan gólt a játékvezető és a partjelző sem vette észre. Még az első félidőben kitudtunk egyenlíteni és ezután futószalagon jöttek a nagyobbnál nagyobb lehetőségek, de az eredmény már nem módosult. A második félidőben valamelyest felgyorsítottuk a támadójátékunkat és nagyon sok lehetőséget tudtunk kidolgozni, de abszolút nem volt könnyű dolgunk az eredmény tartására berendezkedő, sokszor időt húzó hazaiak ellen. Az 53. percben egy szögletet követően szereztük meg a vezetést, majd nem sokkal később egy bombagóllal biztosítottuk be a győzelmünket.
Nem igazán vagyok elégedett a látottakkal, de dolgozunk rajta, hogy ez a jövőben ne így legyen.