NB III. – Szoros mérkőzésen alulmaradtunk Jászberényben

Jászberényi FC – Eger SE  3-2 (1-2)

NB III. Keleti csoport – 21. forduló

Eger, 2019. március 30.

Rosszul indult a mérkőzés, mivel már a 8. percben hátrányba kerültünk, Ludasi Martin gólja után. Csapatunk gyorsan feldolgozta kapott gólt és még az első félidőben sikerült megfordítania a mérkőzést Farkas Krisztián 17. percben és Gresó Mátyás 34. percben szerzett találatával. A második félidő viszont nem úgy folytatódott ahol az elsőt abbahagytuk. Az 53. percben Farkas János 11-es góljával 2-2-re módosult az eredmény. Sajnos a 78. percben Sándor István is betalált a kapunkba, így az eredmény 3-2 re módosult, ami már nem is változott a lefújásig.

Mikor a játékosok “eligazítása” után kimentem a pályára felrakni a bemelegítő feladatokat és megláttam a vendégszektorban a rengeteg piros-kék zászlót olyan izgatott lettem és olyan tettvágy lett urrá rajtam, hogy majdnem visszarohantam egy mezért, de aztán rájöttem, hogy máshol van a versenyengedélyem. Sajnos az első tíz percben bealudtunk, de az első félidő maradék részében finoman szólva is egyenrangú partnerei voltunk a hazaiaknak. Összességében egy döntetlenszagú mérkőzés volt, de a kulcs pillanatban a ‘berényiek döntöttek jobban, így otthon tartották a három bajnoki pontot. Talán ezért játszanak ők a bajnoki címért, mi pedig ezért vagyunk a középmezőnyben. Nem csüggedünk, most már csak egy cél lebeghet előttünk a következő derbire: a győzelem!