NB III. – Mezőkövesdre látogatunk a következő felkészülési mérkőzésen

Csapatunk szerdán játssza következő felkészülési mérkőzését a Mezőkövesd-Zsóry SE II. csapata ellen. A találkozó 17.00 órakor kezdődik Mezőkövesden, a Zsóry Camping edzőpályán.

Ellenfelünk az előző szezonban a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályban szerepelt, ahol 13 győzelemmel, 1 döntetlennel és 4 vereséggel, 40 pontot gyűjtve a Sajóbábony VSE és a Cigánd SE mögött a harmadik helyen végeztek. A 2020-2021-es szezonban, mint az élvonalbeli csapat második csapata az NB III-ban szerepelhetnek, így a bajnokságban is találkozni fogunk velük.

Csapatunknak ez a negyedik felkészülési mérkőzése. Az eddigi találkozókon egy győzelem (Eger SE-Tiszafüredi VSE 4-0), egy döntetlen (Gyöngyösi AK-Eger SE 2-2) és egy vereség (Eger SE-Budaörs SC 2-5) a mérlegünk.

Következő edzőmérkőzésünkre Szlovákiába utazunk az MSK Rimaszombat vendégeként. Az összecsapás 2020. július 18-án, 17.00 órától kerül megrendezésre a Rimaszombaton.