NB III. – Küzdelmes mérkőzés a Budaörs ellen a kánikulában

Eger SE: Nacsa P. – Debreczeni D., Vaskó T., Katona A., Nemes M., Pál Sz., Antal Zs., Révész A., Deli M., Gresó M., Olasz D.

Cserék: Varga H., Kovács D., Valkay R., Kis G., Pataki V., Csifó I., Boros G.

Vezetőedző: Sütő Szilárd

Budaörs SC: Kovács P. – Marques-Airosa P., Czar R., Kékesi A., Fenyves Sz., Petró B., Molnár Cs., Sajbán M., Szabó B., Horváth R., Pethő B.

Cserék: Szabó B., Molnár T., Sváb D., Halmai Á., Puskás Zs., Jar G., Stieber A., Váradi A., Tanus O., Gyurácz A., Halácsi M., Menyhárt A.

Vezetőedző: Márkus Tibor      Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerzők: Gresó M., Pataki V., ill. Szabó B, Petro B., Kékesi A., Horváth R., Halmai Á.

20. perc: Egy jobb oldali támadás végén a védőnk mellet kilépő Szabó B. szerezte meg a vezetést a Budaörs SC számára – 0-1

24. perc: Reklamálásért befújt szabadrúgást követően a vendégcsapat végezhetett el közvetett szabadrúgást 20 méterről. A legurított labdát Petro B. védhetetlenül rúgta a jobb felső sarokba – 0-2

44. perc: A budaörsi csapat végezhetett el egy jobb oldali szabadrúgást, mely után a középre ívelt labdát Kékesi Á. bólintotta a hálóba – 0-3

49. perc: A térfelünk közepén eladtuk a labdát, melyből az ellenfél lendült támadásba. Horváth R. remek indítást követően törhetett a kapura, első lövését még hárította kapusunk, de a kipattanó már utat talált a hálóba – 0-4

61. perc: Jobb oldali támadásunk végén Gresó M. élé került a labda, aki a kifutó kapus átemelve szerezte meg a szépítő gólunkat – 1-4

83. perc: Gresó M. indítását követően Boros G. bal oldalon tört be a tizenhatoson belülre és a visszagurított labdájára Pataki V. érkezett, aki megszerezte második gólunkat – 2-4

88. perc: Középen vezetett támadás végén lesgyanús helyzetben ugratták ki Halmai Á., aki nem hibázott és magabiztosan gurította el a labdát a kapus mellett, ezzel beállítva a végeredményt – 2-5

– Örülünk, hogy egy évek óta stabil NB II-es csapat ellen tudtunk játszani. A Budaörs igazolta jó hírét és a mérkőzés elején meglepett minket. Sok olyan hiba jött ki ellenük, amit egy gyengébb csapat ellen nem követtünk volna el. A hibákból lehet tanulni és ez által fejlődni. A vereség ellenére voltak biztató periódusai is a mérkőzésnek, erre lehet építeni a jövőben.