U15 – Továbbra is pontveszteség nélkül vezetjük a tabellát

Sajóvölgye Focisuli SE – Eger SE 2-3 (1-3)

NB II. U15 – 6. forduló

Eger, 2020.10.03.

– A bajnokság azon szakaszához érkeztünk ahol 6-7 csapat hasonló eredményeket tud felmutatni és ezért esélyes a dobogóra.
A mai mérkőzés egyike volt ezen “rangadóknak” hisz a hazai csapat még gólt sem kapott az elmúlt fordulókban.
Nagyszerűen kezdtünk hiszen már a 28.!!! másodpercben büntetőt rúghattunk… sajnos a kaput sem találtuk el!
Ennek ellenére sem tőrt meg a csapat és egy kiváló első 30.percet követően már 3:0-ra vezettünk, majd a lefújás előtt szépített a hazai csapat.
A második félidőben nagyon nagy nyomást gyakorolt ránk a hazai csapat, így egy két kontra lehetőségen kívül csak védekeztünk.
Nagyon elfáradtak a fiúk, de ilyen izgalmas, kemény, jó iramú mérkőzésen tudnak a legjobban fejlődni és tapasztalatokat szerezni!
Le a kalappal a fiúk előtt,mindenki dicséretet érdemel!

Mérkőzés jegyzőkönyv (Sajóvölgye Focisuli SE-Eger SE)