NB III. – Győzelem az első felkészülési mérkőzésen

Tiszolczki L. – Molnár A., Pálfalvi A., Németh A., Himer G., Kaló Á., Nagy L., Hajdú Zs., Palóczky D., Jónás A., Baji Á.

Cserék: Vámosi R., Baji P., Besenyei R., Tóth M., Bukta K.

Vezetőedző: Nagy Endre

Eger SE:

1. félidő: Varga H. – Farkas K., Juhász G., Zimányi Á., Hadnagy B., Vajda Á., Antal Zs., Pölöskei P., Nagy G., Pataki V., Kacsó B.

2. félidő: Ivicevic M. – Debreczeni D., Valkay R., Zimányi Á., Fejes J., Nagy-Kolozsvári D., Esztergomi Z., Tóth Á., Olasz D., Pál Sz., Csifó I.

Vezetőedző: Labancz Róbert

Gólszerzők: Himer G. (14., öngól), Kacsó B. (22.), Esztergomi Z. (55.), Csifó I. (71., 83.), Tóth Á. (87.)

13. perc: Egy előre ívelt labdát a menteni akaró védő a sajába kapujába fejelte – 0-1

22. perc: Jobb odali támadást követően Kacsó Botond cselezte be magát a tizenhatoson belülre és 11 méterről lőtt a hálóba – 0-2

55. perc: Esztergomi Zétény 18 méteres lövésével a kapust meglepve szerezte meg a harmadik gólunkat – 0-3

71. perc: Jobb oldali beadást Csifó István csúsztatott a kapuba – 0-4

83. perc: Jobb oldali összjáték után Csifó István ezúttel lábbal volt eredményes – 0-5

87. perc: Tizenhatoson belüli kavarodás után Tóth Ákos elé került a labda, aki védhetetlenül lőtt a jobb felső sarokba – 0-6