U10 – Emerson Kupa edzői szemmel – Bánka Balázs vezetőedző

U10-es csapatunk egy korosztállyal fentebb indult az Emerson Kupán, ahol hasznos hétvégét tudhatnak maguk mögött, melyről Bánka Balász vezetőedző számol be honlapunkon.

Hétvégén rendezték meg Egerben a hagyományos Emerson Kupát, ahol U10-es csapatom is részt vett! Egy korosztállyal fentebb neveztem, mert itt már élesben gyakorolhattunk az előttünk álló évre, a 6 + 1 – es létszámú, nagyobb pályán való játékot!
Hiányzókkal, gyakorlatilag 1-2 edzéssel a lábakban érkeztünk a tornára, ennek ellenére kellemes meglepetés ért! Sokszor szemre is tetszetősen, taktikusan, valamint hatalmas szívvel küzdöttünk! Egy kivételével szoros meccseket játszottunk, nem sok hiányzott volna a bravúrhoz, valamint párszor a szerencse is elpártolt Tőlünk! A negyeddöntőben is, a későbbi győztes és nagyon erős Győr ellen, 4-1-re kaptunk ki 40 perces meccsen úgy, hogy a második félidőt döntetlenre hoztuk!