NB III. – Nem sikerült a pontszerzés Hidasnémetiben

Hidasnémeti VSC – Eger SE 4-1 (1-0)

NB III. Keleti csoport – 6. forduló

Hidasnémeti, 2021.09.04.

Újra pont nélkül maradtunk az idegenbeli bajnoki mérkőzésünkön. Pontatlanul és sok hibával játszottunk, amit az ellenfelün könyörtelenül kihasznált.

39. perc: Egy indítás után a tizenhatoson belülre betörő Menougong Georget szabálytalanul szerelte a védő. A megítélt büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette – 1-0

50. perc: Jobb oldali beadásra Szurdok Dávid érkezett és fejelt a hálóba – 2-0

54. perc: Labdát vesztettünk a félpályán, melyből indították Bogdán Maximot, aki a kifutó kapust megelőzve, kiszorított helyzetből lőtt a hálóba – 3-0

56. perc: Szabadrúgáshoz jutottunk a jobb oldalon. a beívelt labdára Zimányi Ádám érkezett és fejelt a hálóba – 3-1

87. perc: Menougong Georg indításából a kiugró Tóth Dominik András a kapust kicselezve szerezte meg a hazai csapat 4. gólját – 4-1

– Lehetnek bármilyen zavaró tényezők, ilyen teljesítmény elfogadhatatlan. Súlyos egyéni hibákat vétettünk és csapatszinten is rosszul működtünk, ami természetesen az én felelősségem is.