NB III. – Nem sikerült a pontszerzés a DEAC vendégeként

DEAC – Eger SE 3-0 (1-0)

NB III. Keleti csoport – 9. forduló

Debrecen, 2021.09.26.

Nem tudjuk a szerdai formákat átmeneti a debreceni mérkőzèsre. Az első félidő közepén büntetőből jutott vezetéshez a hazai csapat, amit a játékrész végéig megtartott. A második félidőt jól kezdtük, volt több veszélyes támadásunk, szögleteket rúgtunk. Aztán a hibáinkat kihasználva, mégis a DEAC rúgott újabb két gólt, ezzel kialakítva a a végeredményt.

24. perc: Egy kiugratás után Székely Dávidot szabálytalanul szerelte a védőnk, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, melyet Spitzmüller István lőtt magabiztosan a hálóba – 1-0

71. perc: Gyors támadást vezetett a DEAC és egy ügyes kényszerítő után Székely Dávid elé került a labda, aki 11 méterról nem hibázott – 2-0

77. perc: Az ellenfél térfelén vesztettünk a labdát, amiből a debreceni csapat lekontrázott bennünket. Bereczki Dániel beadására üresen érkezett Sidibe Ibrahima, aki nem hibázott és 10 méterről a hálóba fejelt – 3-0

– Jobb csapattól szenvedtünk vereséget, de ha egy kicsit pontosabban játszunk, akár meglepetést is okozhattunk volna. Játékosaim mindent megtettek a győzelem érdekében.