U19 – Tiszaújvárosi győzelem a Felsővárosi Sporttelepen

Eger SE – FC Tiszaújváros 1-2 (1-0)

U19 – MLSZ Regionális – 8. forduló

Eger, 2021.10.16.

– A mezőnyjátékosunk Vendel M. helyettesítette az eltiltott kapusunkat, kellemes meglepetést okozva sok védésével.

Az első félidőben jól játszott csapatunk, volt ritmusa a játéknak, megszereztük a vezetést egy szép akció góllal, majd több helyzetet kihagytunk. Ez mint tudjuk, mindig megboszúlja magát mert a második félidőben érthetetlenül pontatlanná vált összjátékunk, kapkodtunk az ellenfél tizenhatosán belül, egyszerűen rosszul döntöttünk s az ellenfél oldalról beadott szabadrúgásánál elaludtunk, majd a meccs vége előtt nem támadtuk meg 18-19 m-re a kapunktól az ellenfél támadóját, aki jól eltalált lövéssel megszerezte nekik a győztes gólt. Jobb koncentrálással, figyelemmel akár fordított eredmény is születhetett volna.

Mérkőzés jegyzőkönyv (Eger SE-FC Tiszaújváros)