U14: Eger SE – Monor SE 1-3 (0-1)

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 2. forduló Eger

Eredmény: Eger Se-Monor Se 1-3(0-1) Gólszerző: Bocz Botond, jók: Az egész csapat, illetve Seres Noé a csapat legjobbja

Sóskúti Balázs edő értékelése: A “Fortuna” nem volt a csapattal most sem! Úgy gondolom, hogy olyan mérkőzést játszott a két korosztályos csapat, amelyre minden edző vágyik ebben a szakmában. Igazán férfiasra és pörgősre sikerült a meccs. A Monor csapata hamar megszerezte a vezetést egy kommunikációs hiba által. Ezután rendeztük a sorainkat és uraltuk a mérkőzést. Nagyszerű labdakihozatalokat és támadásokat építettünk a középső zónából. A letámadások is jól sikerültek, többször szereztük meg a labdát az ellenfél térfelén, mint a saját térfelünkön. A második nagy nehezen kiegyenlítettünk és azt hittük megtudjuk nyerni a mérkőzést. Számtalan helyzetet hagytunk ki. Egy ideig még számoltam, viszont utána már nem volt elég a lap, amire jegyzeteltem… Ahogy az a futballban lenni szokott, hogy ezek a kihasználatlan helyzetek büntetlenül nem fognak elmaradni. Meg is hozta a ” Fortuna” az ellencsapást. Két perc alatt két gólt kaptunk a mérkőzés végén és már nem tudtuk megmenteni a mérkőzést! A csapat minden dicséretet megérdemel, egy panaszom sem lehet. A legnagyobb öröm számunkra Daru Márk kollégámmal, hogy láttuk azt a csapaton, amit el is képzeltünk a kezdet kezdetén, illetve “végre” egy-két játékos kilépett a komfortzónájából és megmutatta mire is képes. lehet javítani Békéscsabán! Sok sikert kívánok Lázár Zoltán kollégámnak és csapatának! Hajrá Eger!

Korábban!

Bajnoki mérkőzés 2022.09.03. SZOLNOK-EGER SE 6-11 (3-1) Gólszerző: Bányi Jók: Tóbik

Fájó vereség Szolnokon!

Sóskúti Balázs edző értékelése: Korábban Szolnokon vendégeskedtünk. Jól indult számunkra a mérkőzés, a Szolnokra nyomást helyeztünk és ki is használtuk az első helyzetünket. Folytatódott tovább az a játék, amit megbeszéltünk az öltözőben. Viszont, ami ezután következett a legfájóbb számunkra. A Szolnok a rendkívül jól és pártatlanul fújó játékvezető által 10 perc alatt 3 gólt rúgott. Ezen történések után nehéz volt a csapatnak felállnia. Ismét nyomás alá helyeztük a Szolnokot a saját térfelükön és helyzeteket dolgoztunk ki, de nem tudtuk gólra váltani. Ahogy lenni szokott a 30 perc domináns játék után az ellenfél az első helyzetéből gólt szerzett. A 3-2 helyett 4-1-re módosult az állás. A taktikai elvárások miatt nincs panaszom a gyerekekre. Viszont a helyzetkihasználást rendbe kell tennünk, mert ez a mérkőzés máshogy is alakulhatott volna számunkra. Ha egyetlen egy percig a szervezettséget és a higgadtságunkat elvesztjük, akkor ilyen eredmény születik, ami nem tükrözi a mérkőzésen látottakat. Tanulunk a hibáinkból. A gyerekek is tudják, hogy nem elég 80 percből 75 percet jól focizni, ha abban az 5 percben csapathibákat követünk. Sok sikert a játékvezetőknek! Sok sikert a Szolnok csapatának! Hajrá Eger!

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!