Közlemény

Az Eger Labdarúgó Sport Kft. kezdeményezésére közös megegyezéssel szerződést bontott az NB3-as bajnokságban szereplő labdarúgó csapatunk vezetőedzőjével Szekeres Adriánnal, valamint segítőjével Pósán Lászlóval.

A klub ezúton is szeretné megköszönni Szekeres Adrián tevékenységét, aki meglátásunk szerint az egyik legtehetségesebb szakembere a fiatalabb generációnak és bizonyosak vagyunk benne, hogy jelentős nyomot fog hagyni vezetőedzőként is a magyar labdarúgásban.

Azonban a csapatunk a bajnokság jelen szakaszáig kevesebb pontot szerzett a tervezettnél, ezáltal olyan döntést kellett hoznunk, amely új impulzusként éri az együttest.

Természetesen tisztában vagyunk vele, hogy a jelenlegi állapot, nem csak a szakmai vezetés felelőssége, azonban a játékoskeretben történő változtatásra legkorábban a téli szünetben lesz lehetőségünk.

Szekeres Adriánnak és Pósán Lászlónak köszönjük, amit a klubunkért, városunkért tettek, sok sikert kívánunk nekik a további pályafutásukhoz!

Az új stábot klubunk hamarosan bemutatja.

Eger Labdarúgó Sport Kft. vezetése

Vélemény, hozzászólás?