U17: Mezőkövesd – Eger SE 4-1 (1-0)

Lengyel Lajos vezetőedző értékelése: Hazai támadásokkal indult a mérkőzés, de sikerült lezárni a területeket és két gyors ellentámadás után két helyzetet is elpuskáztunk. Mezőnyjáték alakult ki, amelyben többet birtokolta a labdát a Kövesd, de helyzeteket nem tudtak kialakítani. Mi pedig föleg Czipó gyorsaságát kihasználva próbálkoztunk ellentámadásokkal. A félidő közepén későn léptünk ki egy átlövésre, amely a jobb felső sarokban kötött ki, 1-0. A mérkőzés képe kiegyenlített maradt a félidőben.

A második játékrész elején aztán egy pontrúgás utáni lepattanó labdából Czipó sarkalt a kapuba, 1-1. A kollégákkal megbeszélt játékidő után cseréltünk (Czipó, Cseh), de ezután nem tudtunk stabilak maradni.  Újból egy szöglet után kaptunk fejesgólt, 2-1. Megpróbáltunk újra egyenlíteni, ehhez viszont jobban kinyíltunk. Voltak lehetőségeink, de az ellenfél kihasználta a létszámazonos lehetőségeit. Összességében egy élvezetes mérkőzésen egyenrangú ellenfelek voltunk játékban is a listavezető ellen.

Jók: Nagy Á. Czipó, Takács

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!