NB III: Elmaradt a bravúr a BVSC-Zugló otthonában

Az elmúlt vasárnap a BVSC-Zugló vendége volt az Eger SE. Az NB III-as labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a kék mezben játszó hazaiak indították a gólgyártást, majd Simon találatával kiegyenlített az Eger. Az első félidőben pedig a vezetést is megszereztük, így 2-1-es eredménnyel fordultunk. A második játékrészben az 56. percben kiegyenlített az BVSC, 10 perccel később pedig már előnyt is szereztek. A végeredménye 3-2 lett a budapesti gárda számára. A bajnokság folytatásában a Hajdúszoboszló érkezik a Szentmarjay Tibor Városi Stadionba, november 6-án, vasárnap 13 órától.
Céró Bálint vezetőedző értékelése: Nagy bravúr kapujában botlottunk meg. Két taktikai fegyelmezetlenségünket ellenfelünk kegyetlenül megbüntette. Sajnos vezetésünknél nem kaptunk meg egy jogos büntetőt, de ez nem jogosít minket fel arra, hogy a megbeszélt taktikai elemet ne pontosan hajtsuk végre.  Rengeteget futottunk, dolgoztunk a semmiért, az önbecsülésünkön kívül ezért semmit nem adnak. A csapat 3 játékost kivéve 20 éves, vagy annál fiatalabb volt a pályán meg kell tanulni ilyen helyzetből megnyerni ezeket a találkozókat. Igyekszünk hétvégén javítani! Az elvégzett munkáért és a lefutott rengeteg távolságért büszke vagyok a fiúkra.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!