U13: Győzelem a DEAC otthonában

DEAC-ESE (1-3)

Az elmúlt vasárnap a DEAC vendége volt az Eger SE U13-as gárdája. Az MLSZ Országos bajnokság 17. fordulójában elsőként a 11. percben Bánka talált be, majd gyorsan kiegyenlített a házigazda. Salga szerezte meg a vezetést az egrieknek, végül Kovács is sikerrel fejezett be egy támadást. Így 3-1-re az egrieknek nyertek. A bajnokság folytatásában a Mezőkövesd csapatát fogadja az Eger március 25-én, szombaton, 10 órától a Felsővárosi Sporttelepen.

Fűkő Tibor vezetőedző értékelése: Megjött az első melegebb nap ez látszott is mindkét csapat játékán. Sok technikai hiba jellemezte a mérkőzést, viszont az iramra, akaratra nem lehetett panaszkodni. Az ellenfél kapuja előtti játékunkba rendre egy kis hiba csúszott, így izgalmassá tettük magunknak a mérkőzést. Különösen a harmadik 20 perc volt hektikus. Nagy volt a rohanás és a kapkodás mindkét oldalon.

Kicsit tartottam a vasárnap 12:00 órás időponttól és a várható melegtől, de a fiúk derekasan megküzdöttek az eredményért.