A tavasz első hazai mérkőzést játszotta az Eger SE II. csapata az elmúlt szombaton. A Heves vármegyei labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Lőrinci VSE gárdáját fogadták. A Felsővárosi Sporttelepen az első találat a 21. percben született, ekkor a vendégek játékosa Hegedűs volt eredményes. Majd a 45. percben az egri Berki egyenlített. Ezután már nem esett gól egyik kapuba sem, így az Eger újabb pontot szerzett, 1-1-es döntetlennel zárult a forduló. Ezzel az Eger a 11. helyen áll. Április elsején, szombaton ismét hazai pálya következik, a Heréd érkezik az egriekhez. A találkozót 16 óra 30 perctől rendezik meg a Felsővárosi Sporttelepen.

Nagy Krisztián vezetőedző értékelése: Az első 20-25 percben gyámoltalanul kezdtünk, ebben az időszakban a gólon kívül volt 1-2 lehetősége ellenfelünknek. 0-1-es állásnál elkezdtük játszani a játékunkat, a félidő végéig egyérzelműen ráerőltettük az akaratunkat a vendégekre és több helyzetet kidolgoztunk, amikből egyet sikerült értékesíteni. A második negyvenöt percben szintén megvoltak a lehetőségeink, melyekből eldönthettük volna a 3 pont sorsát, azonban az igazsághoz hozzátartozik, hogy erre ellenfelünknek is megvolt a sansza, ugyanis büntetőt hibáztak. Összességében igazságos döntetlen született és értékes pontot szereztünk egy jó csapat ellen.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!