NB III.: Vereség az első bajnoki mérkőzésen

Putnokon indította az Eger SE NB III.-as csapata a 2023/24-es szezont. A 9. percben a vendégek részéről Boros talált be, majd nem sokkal később újra értékesített egy helyzetet. Fordulás után 10 perccel megszerzete mesterhármasát, így 3-0-ra vezetett a Putnok. Majd a 81. percben tizenegyest ítélt a játékvezető az egriek javára, amit Kovács be is lőtt. Végül azonban a hosszabbításban Boros ismét betalált. A végeredmény 4-1 lett a hazaiak javára.

Céró Bálint vezetőedző értékelése: Összességében a bajnokság legjobb csapatának otthonában sajnos vereséget szenvedtünk. Azt gondolom, hogy a mérkőzés képe nem mutatott ilyen különbséget. Az ellenfélnek a középcsatára a tizenhatoson belül négy labdaérintésből gyakorlatilag 4 gólt lőtt. Nekünk sajnos a helyzeteinkben nem volt ennyi veszély. Nyilván csalódottak vagyunk a mérkőzés miatt, viszont nem szeretnénk sokáig ezzel foglalkozni. Szerdán csatlakoznak hozzánk a hiányzóink és javítási lehetőségünk van azonnal. Azt kértem a fiúktól, hogy mossák le magunkról ezt a vereséget és szerdán javítsuk ki a hibákat, amiket közösen elkövettünk.

Szerdán újabb mérkőzés. A Cigánd vendége lesz az Eger SE 17 óra 30 perctől a bajnokság 2. fordulójában.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!