Megszerezte harmadik győzelmét az Eger SE U15-ös csapata az MLSZ Regionális bajnokság 4. fordulójában. Az ellenfél a Makó korosztályos gárdája volt az elmúlt szombaton. A vendégek a 26. percben szerezték meg a vezetést, majd Tuza és Szabó volt sikeres a Makó kapuja előtt. 2-1 a 45. percben a házigazdák javára. Fordulás után Tomori és Bányi is találatot szerzett, így végül 4-1-re az Eger nyert a Felsővárosi Sporttelepen. A mérkőzés jegyzőkönyve ITT érhető el.

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése: Nagyon büszke vagyok a csapatra. A kezdeti nehézségek ellenére, már folyamatosan húsz fő környékén van az edzés-, és mérkőzés jelenlét. Ez kialakíthatna egy sértődött, duzzogó állapotot, de ezek a fiúk CSAPAT-ként dolgoznak a tréningeken és a találkozókon is. Nehéz meccs volt és az mutatja az erőnket, hogy bár végig fölényben játszottunk mégis az ellenfél vezetett a félidőben, de sikerült nyerni! Bízom benne, hogy a srácok ezektől a KÖZÖS sikerektől csak még erősebbek lesznek!

A következő mérkőzésen az Eger SE a Tarpa vendége lesz szeptember 29-én, pénteken 17 órától.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!