U12: Vereség a DVSC-től

U12-es korosztályú csapatunk folytatta a küzdelmeit a bajnokságban, ezúttal az egyik legerősebb korosztályos együttest, a DVSC-t fogadta. A mérkőzés jegyzőkönyve ellenfelünkre kattinva érhető el!

A mérkőzés nagy részében a csapat jól tartotta magát, de összességében megérdemelt vendég siker született.

Káplár Tamás vezetőedző értékelése:
“Ezúttal a DVSC Labdarúgó Akadémia korosztályos csapatát láttuk vendégül. Bár nagy különbség van a csapatok között jelenleg, a mérkőzés során a harmadik negyed kivételével sikerült helyt állniuk az egrieknek. A 2 találat mellett sikerült nyomás gyakorolni az ellenfél játékosaira. Valószínűleg az ellenfél diktálta tempó, valamint a betegségeknek köszönhető „vékony” kispad is közrejátszott a harmadik negyedben látottakhoz, amit követően viszont a mérkőzés utolsó szakaszában onnan folytatták a játékosok, ahol a másodikban abbahagyták. A gyerekeknek jó lecke volt arra, hogy megtanulják mennyire fontos a hozzáállás és az akaraterő egy mérkőzés során. Sajnos az említett játékrészben az egész csapatra ráült az elkeseredés, teljesen elment a kedvünk a játéktól. Néhányan még próbálták tartani a lelket egymásban, de egy ilyen periódust nagyon nehéz megéllni nekünk is, nem még gyerekként. Ha az akaratunk a helyén lesz, partiban leszünk minden csapattal, csak hinnünk kell magunkban!”

A csapat legközelebb 2024. március 16-án 10:00 órától a másik debreceni csapat, a DEAC vendége lesz.