LU17: Győzelem idegenben, élen a góllövőlistán

Leány U17-es korosztályú csapatunk az utolsó előtti bajnoki mérkőzését játszotta le a futsal országos bajnokságban!

A csapatnak Újfehértón sikerült győzedelmeskednie. A részletes jegyzőkönyv ellenfelünkre kattintva érhető el!

Az együttes az utolsó mérkőzésén óriási tétért játszik, hiszen ha nyer hazai pályán a DVTK ellen, akkor minimum a második helyen fejezi be a bajnokságot!

A góllövőlista élén pozitív változások álltak be, hiszen azt Csengeri Lili 55 góllal vezeti az 53 gólos Jakab Zsófia előtt. A harmadik helyen a nyírségi Szalanics Dóra található – azonban neki már nincs több mérkőzése. A negyedik helyen álló Nagy Katalinnak 22 találata van, így jó eséllyel kijelenthető, hogy egri gólkirályi cím fog születni!

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése:
“Örülök a győzelemnek és annak, hogy két egri lány vezeti a góllövőlistát. Bízom benne, hogy a csapatnak sikerül megszerezni a második helyet és ezzel minden előzetes várakozást felülmúlunk. Persze, amíg nincs vége a bajnokságnak bízunk az első helyben is, de reálisan nézzük a helyzetünket!”

A csapat utolsó mérkőzésén, a tervek szerint 2024. március 21-én 20:20 órától a PVG-ben fogadja a DVTK csapatát. Mindenkit szeretettel várunk!