NB3: Vereség Kazincbarcikán

NB3-as labdarúgó csapatunk gőzerővel készül a bajnoki rajtra. A minőségi ellenfelekből most sem engedett az együttes, hiszen a hétközi, első osztályú DVTK elleni mérkőzést követően, ezúttal az NB2 tizedik helyén végzett Kazincbarcika vendégei voltunk.

KOLORCITY KAZINCBARCIKA – EGER SE = 1:0 (1:0)
Gól: Katona I. (5.p)

KBSC:
1. félidő: Bánhegyi B. – Csatári G., Heil M., Harsányi D., Süttő A., Varga J., Kártik B., Kozma B., Balázsi L., Katona I., Herjeczki K.
2. félidő: Király M. – Ternován P., Szujó A., Bacsa B., Székely K., Lucas M., Szamosi Á., Ádám F., Pintér Á., Pethő B., Kurdics L.
Vezetőedző: Erős Gábor

ESE:
Kezdőcsapat: Bukrán E. – Debreczeni D., Valkay R., Juhász G.,  Balázs P., Zvara D., Farkas G., Hegyi Z., Sós M., Ludvig Zs., Major E.
Csereként pályára lépett: Molnár-Nagy M., Horváth Zs., Barócsi B., Barta Cs., Berecz K., Hamar B., Kelemen B., Koczka K., Németh G.
Vezetőedző: Simon Antal

A csapat legközelebb, 2024. július 03-án 18:00 órától, a szintén harmadosztályú Martfű csapatát látja vendégül a Szentmarjay Stadionban.