U9: Két csapat, két érem Egerben
U9-es korosztályú csapatunk a mögöttünk hagyott hétvégén a XXXIII. JP Autó – Suzuki Kupa Nemzetközi Labdarúgó Tornán lépett pályára, amit partner egyesületünk az Egri Focisuli rendezett, az Északi Sporttelepen – így hazai környezetben mérethettük meg magunkat.
Nagy kerettel dolgozott a korosztály egész évben, így a szakmai stáb úgy gondolta, hogy a szezon utolsó tornáján mindenkinek játéklehetőséget kíván biztosítani, ezért két csapattal neveztünk a tornára. A keret mélységét jól jellemzi, hogy mindkét együttes a csoport első helyén jutott tovább és egészen a végső fázisig versenyben voltunk. A “piros” együttes a döntőben a Mezőkövesd ellenében maradt alul egy izgalmas csatában, míg a “fehér” gárda erdélyi ellenfelével szemben nyerte meg a “kisdöntőt”.
A tornán szereplő U9-es csapat:
Orosz Hunor Bendegúz, Rózsa Balázs, Aczél Tamás (kapusok)
Baatartulga Milán, Szabó Dávid, Török Ákos, Vajó-Méreg Csaba, Bagyinszki Tamás, Váczi Péter, Veres Bálint, Bartók Szabolcs, Balogh Bulcsú, Petrik Bálint László, Hegyi Zoltán Hunor, Tóth Olivér, Debreczeni Donát, Bajzát Bence, Kiskartali Dávid.
A számszerű végeredmény mellett két különdíjat is bezsebelt a csapat, hiszen a torna legjobb mezőnyjátékosának Váczi Pétert választották, valamint a torna legjobb kapusa díjat Orosz Hunor Bendegúz kapta!

Nagy Barbara vezetőedző értékelése:
“Először is gratulálok a srácoknak, mert hatalmas szívvel, akarattal és remek hozzáállással fociztak mind a 4 napon. Egy ugyanilyen meleg nyári napon, ugyanezen a pályán volt az első tornánk 2 évvel ezelőtt, amikor is átvettem ezt a csapatot. Már akkor látszódott, hogy remek kis csapat van kialakulóban. Külön kis egyének, akik imádják, szeretik a focit. Visszagondolva ezekre az emlékekre, mára bebizonyították ezek a srácok, hogy igazi csapattá alakultak, közben pedig rengeteget fejlődtek. Büszke vagyok erre a csapatra, mert rengeteg közös munka, edzés és kitartás eredménye, ahol jelenleg tartunk. Nem egyéni játékosok, hanem a csapat aki mérkőzést nyer! Szabó Márió kollégámnak köszönjük a munkáját, remek utazás volt! Kellemes pihenést kívánok mindenkinek a nyári szünetre!”
