U10: Negyedik hely Egerben
U10-es korosztályú csapatunk a mögöttünk hagyott hétvégén a XXXIII. JP Autó – Suzuki Kupa Nemzetközi Labdarúgó Tornán lépett pályára, amit partner egyesületünk az Egri Focisuli rendezett, az Északi Sporttelepen – így hazai környezetben mérethettük meg magunkat.
A szakmai stáb célja a bajnoki évad méltó lezárása és a csapat kohézió erősítése volt a tornán való részétellel. A négy nap alatt rengeteg élményt gyűjtött a csapat és teljesen a végjátékig érintettek voltunk, de végül a negyedik helyre futott be az együttes.
A tornáról a vezetőedzőtől kértünk részletes beszámolót.
A keretünk:
Galajda Marcell, Hegedűs Zente, Jászberényi Marcus, Emedo Maxim, Bikádi Noel, Répási Ferenc, Kása Márton, Puporka Gyula, Csikós Nimród, Csengeri Lotti, Csapó Berke, Kovács- Kolozsvári Lóránt, Fejes Zalán, Varsányi Viktor.
Molnár Axel vezetőedző értékelése:
“A tornára első sorban azért neveztem, hogy a gyerekek négy napig együtt legyenek, jólérezzék magukat és ezáltal erősödjön a csapategység. Le a kalappal a gyerekek előtt, mert borzasztó melegben kellett játszaniuk négy napon keresztül, amit a műfű még tetőzött. 360 percet játszottunk le a tornán, ami segítette a gyerekek fejlődését. A negyedik helyet sikerült megszereznünk, amit sajnálok, mert úgy éreztem több is benne lehetett volna a mutatott játék alapján. A szülőknek külön köszönöm a támogatást, hisz főztek nekünk, lángost sütöttek, medencézhettek a gyerekek. Visszagondolva a négy napra, mindenképp megérte és ha kupát nem is, élményeket és örömet biztos szereztünk, ami olykor fontosabb.”
