U8: Tornagyőzelem és különdíj
U8-as korosztályú csapatunk a mögöttünk hagyott hétvégén a XXXIII. JP Autó – Suzuki Kupa Nemzetközi Labdarúgó Tornán lépett pályára, amit partner egyesületünk az Egri Focisuli rendezett, az Északi Sporttelepen – így hazai környezetben mérethettük meg magunkat.
Nagy kerettel dolgozott a korosztály egész évben, így a szakmai stáb úgy gondolta, hogy a szezon utolsó tornáján mindenkinek játéklehetőséget kíván biztosítani, ezért két csapattal neveztünk a tornára.
Mindkét együttes remek teljesítmény nyújtott, sajnos a közös eredményességet nagyban gátolta, hogy egymás ellen is meg kellett mérkőznünk, de a “piros” csapatunk végül a dobogó tetejéig menetelt.
A tornán szereplő U8-as csapat:
Piros csapat: Roszkos Vencel, Kovács-Kolozsvári Konrád, Ficzere Botond, Rózsa Bence, Adamovich Vencel, Husonyica Bence, Kerékgyártó Dániel.
Fehér Csapat: Labancz Vince, Kalas Norbert, Sallai Keve, Polonkai Hunor, Polonkai Nimród, Lencse Dani, Boros Dominik, Kiss Csanád.
A számszerű végeredmény mellett egy különdíjat is bezsebelt a csapat, hiszen a torna legjobb mezőnyjátékosának Rózsa Bencét választották!

Szöllősi Richárd vezetőedző értékelése:
“Szombaton, mindkét csapatunk 3 mérkőzést játszott rettentő melegben, a 2×20 perces mérkőzések során nagyon jó volt látni, hogy a srácok bírták erővel. Ennek okán a szoros mérkőzéseken felül tudtunk kerekedni az adott ellenfeleinken! Nagyon támadó szellemű volt mindkét gárda! Sok gól, sok csel, rengeteg játékperc került a lábukba nap mint nap! Le a kalappal előttük, mindent kiadtak magukból! Aztán hétfőn sajnos összekerültek egymás ellen csapataink, mert a szombati napon nagyon fair play csapatként viselkedve egy győztes mérkőzésből, 3:3-as eredményben egyeztünk meg az adott ellenfelünkkel! Később, mint kiderült az a két pont nagyon hiányzott a fehér csapatunknak! Piros Csapatunk megnyerte a tornát! Nagy gratuláció jár nekik és persze mindenkinek, aki részt vett ezen a hosszú tornán! Minden kissrác és kislány győztes, mert ilyen időben ennyi mérkőzést lejátszani nagy dicsőség volt! Hajrá Eger! Hajrá U8! Köszönjük a srácoknak ezt a csodás másfél évet, még találkozunk majd!”
