Vígh: Nagyon bosszús vagyok,mert második mérkőzésünket hozzuk remire 2:0-ás vezetésünk után

Fotó: Gyenes Attila

BETON-TERMÉK FELSŐTÁRKÁNY–EGER SE 2–2 (0–1)
Felsőtárkány, 350 néző. V.: Fenyvesi Szabolcs (Deme, Kányási)

GÓL: Farkas K. (0–1) a 25., Gresó (0–2), az 58., Csóka R. 11-esből (1–2), a 70., Csóka R. (2–2), a 84. percben.

Vígh Ferenc: Hetven percig az történt a pályán amit mi akartunk. Igaz az elején kicsit görcsösen játszottunk. A gólokon kívül kidolgoztunk három komoly ziccert és lőttünk két kapufát. Már a második gól után pontot kellett volna tenni a meccs végére,ehelyett………. A tizenegyes ami előtt két játékosom is komoly hibát követett el felhozta a hazaiakat és ilyenkor a foci örök törvénye megbosszulja magát.Benke a kapussal szemben kihagyta a ziccert,mi meg egy szöglet utáni fejes gólt kapunk,pedig erre készültünk mindenkinek meg kellett volna lennie a saját emberének! Egy agyon nyert mérkőzést adtunk döntetlenre. Nagyon bosszús vagyok,mert második mérkőzésünket hozzuk remire 2:0-ás vezetésünk után. Megyünk tovább azon az úton amit megkezdtünk. Sajnos a helyzeteket nem tudom kintről berúgni,ott már tehetetlen vagyok. Ez a keretünk a hátralevő fordulóra,persze Palágyi Milánnal kiegészülve. És nem érdekel sem engem sem a csapatomat az amit esetleg egy-két ,szurkoló’ kreál egymás között a lelátón. Tudom,hogy egyeseknek savanyú a szőlő,de ez van. Inkább Hajrá Eger! Mert egyelőre még mi vezetjük a tabellát.