NB III. – Eger SE – Egerszalók SE 3-0 (2-0)

Nacsa P. – Debreceni D., Vaskó T., Gajda M., Lőrincz P., Valkay R., Vitelki B., Vajda Á., Gresó M., Deli M., Olasz D.

Cserék: Varga H., Kovács D., Pataki V., Nemes M., Antal Zs., Csifó I.

Egerszalók SE:

Varsányi B. – Busai B., Nagy P., Kaszás N., Czető M., Liptai Á., Ficzere P., Varga L., Sramkó R., Kovács B., Zöllei T.

Cserék: Tiszolczki L., Burai M., Kökény S., Mága T.

Gólok: Olasz D. (32., 45.), Valkay R. (86.)

32. perc: Vitelki B. az ötös magasságából végezhetett el egy szabadrúgást, amire Olasz D. érkezett és védhetetlenül fejelte a hálóba – 1-0

45. perc: Újra Vitelki B. végzett el egy szabadrúgást 30 méterről. A jobbra átívelt labdát Vaskó T. fejelte középre, ahol újra Olasz D. érkezett és fejelt a kapuba – 2-0

86. perc: Vitelki B. bal oldali szögletrúgását követően Valkay R. passzolta 4 méterről  kapuba a labdát – 3-0

– Az első félidőben sok helyzetet dolgoztunk ki, de a kapu előtt nem hoztunk minden esetben jó döntést. A második félidőben nagyon visszafogott teljesítményt nyújtottunk. Összességében megérdemelten nyertük meg a találkozót, de ennél sokkal jobb teljesítményre vagyunk képesek.

Mérkőzés fotók (Eger SE-Egerszalók SE)

Köszönjük a szépasszonyvölgyi Édeskert Étterem mérkőzés utáni vacsora felajánlását!