NB III. – Boros Gábor góljaival elhoztuk a három pontot Salgótarjánból

SBTC – Eger SE 1-2 (1-1)

NB III. Keleti csoport – 18. forduló

Eger, 2020.11.14.

Megtört a jég a csapat számára, újra sikerül győztesen elhagyni a pályát. Boros Gábor góljainak köszönhetően sikerült kilábalni a rossz sorozatunkból. Ez a győzelem nem csak az utóbbi hetek eredménytelenségét szakította meg, hanem a három pont begyűjtésével újra sikerült a dobogóra kerülni.

37. perc: Bal oldali bedobást követően Boros Gáborhoz került a labda, aki ügyesen kényszerítőzött Olasz Dénessel, akitől a visszakapott labdát 6 méterről a jobb alsó sarokba lőtte – 0-1

39. perc: Nem sokáig örülhettünk az előnynek, mert egy középen vezetett támadásból jobb oldalra került a labda a tizenhatoson belül, amiből Boros Attila Dávid

57. perc: Bal oldali szabadrúgást követően a kapu előtti kavarodásból Boros Gábor elé került a labda, aki 6 méterről nem hibázott és kilőtte a bal sarkot, ezzel megszerezve a csapat és saját második gólját, ami végül a győzelmet jelentette – 1-2

– A jelenlegi helyzetünkben ennek a győzelemnek hatalmas értéke van. Nem volt könnyű megszerezni a három pontot, de most a legfontosabb, hogy ez sikerült. További sok sikert kívánok a Salgótarjánnak.

– Nagyon sajnálom a srácokat, mert nagyot küzdöttek. Minimum egy pontra rászolgáltunk volna. Jól játszottunk, betartottuk a megbeszélt taktikát, de sajnos a második gól előtt a két egyéni hiba megpecsételte a sorsunkat. A mai napon ez kevés volt, de a mutatott teljesítményünk alapján mondhatom, végre a jó úton járunk. Gratulálok az Eger csapatának!