NB III. – Nem sikerült a pontszerzés a rangadón

BVSC-Zugló – Eger SE 2-1 (2-1)

NB III. Keleti csoport – 22. forduló

Budapest, 2021.02.28.

Sajnos nem sikerült a pontszerzés a budapesti rangadón. A BVSC-Zugló fél óra játék után már két gólos előnyre tett szert, amire az első félidő hosszabbításában sikerült válaszolni. A második félidőben már egyik csapatnak sem sikerült gólt szerezni, ugyan a hosszabbításban betaláltunk a hálóba, de leshelyzet miatt érvénytelenítette a játékvezető.

16. perc: Kapuskirúgást követően Kelemen Patrik elé került a labda a térfelünk közepén, aki betört a tizenhatoson belülre és a bal alsó sarokba lőtte a labdát – 1-0

25. perc: Bal oldali támadást követően a középre gurított labdát Murai Sándor Márk lőtte a hálóba – 2-0

47. perc: Jobb oldali beadás után Olasz Dénes mellel készítette le a labdát Géringer László elé, aki nem hibázott és a sikerült a szépítés az első félidő hosszabbításában – 2-1

– Ellentétes félidők jellemezték a mérkőzést. Az elsőben dekoncentráltan, bátortalanul fociztunk, a másodikban megjött a hit, de már nem sikerült egyenlítenünk.

Mérkőzés jegyzőkönyv (BVSC-Zugló-Eger SE)