NB III. – Egy pontot szereztünk a Sényő-Carnifex FC ellen

Sényő-Carnifex FC – Eger SE 1-1 (1-0)

NB III. Keleti csoport – 24. forduló

Eger, 2021.03.14.

Nem sok igazi gólhelyzet alakult ki a egyik csapat előtt sem, igaz többet birtokoltuk a labdát. Így igazságos döntetlen született a mérkőzésen, bár a találkozó utolsó perceiben megszerezhettük volna győzelmet is. Sajnos, mivel csak egy pontot sikerült begyűjteni, így az 5. helyre csúsztunk vissza a tabellán.

26. perc: Jobb oldali beadást követően az első sényői kapura lövést még sikerült blokkolni, de a kipattanó Molnár Máté elé került, aki nem hibázott – 1-0

77. perc: Szögletrúgás után az ellenfélen megpattanó labdát Katona Attila lőtte az bal alsó sarokba, ezzel megszerezve az egyenlítő gólunkat – 1-1

– Nehéz talajon, egy védekező csapat ellen játszottunk. Támadásban nem tudtunk eléggé hatékonyak lenni. A döntetlenre minimum rászolgált a csapat, de az utolsó percekben akár a győzelmet is megszerezhettük volna.

Mérkőzés jegyzőkönyv (Sényő-Carnifex FC-Eger SE)

Mérkőzés fotók (Sényő-Carnifex FC-Eger SE)