NB III. – Kétgólos hátrányból fordítva játszottunk döntetlent Putnokon

Putnok FC – Eger SE 2-2 (2-1)

NB III. Keleti csoport – 25. forduló

Putnok, 2021.03.27.

Az első félidő felében már kétgólos hátrányba kerül a csapatunk, amin még az első féidőben sikerült egy gólra csökkenteni. A második játékrészben mindent megtettünk a gólszerzés érdekében, ami csak Boros Gábor 90. percben lőtt második góljával sikerült, így sajnos csak egy pontot sikerült elhozni Putnokról. A többi mérkőzés alakulása miatt újra visszacsúsztunk az 5. helyre a tabellán.

7. perc: Bal oldali beadást követően a rövidre sikerült felszabadítás után Madarász János elé került a labda, aki 18 méterről lőtt a hálóba – 1-0

21. perc: Egy indítást követően Ádám Ferenc József elő került a labda, aki a kapust átemelve szerezte meg 16 méterről a hazai csapat második gólját – 2-0

31. perc: Remek beadást követően Boros Gábor a tizenegyes pontnál még átvette a labdát és úgy lőtt a hálóba, ezzel megszerezve a szépítő gólunkat – 2-1

90. perc: Szögletrúgás után az ügyeletes góllövőnk elé került a labda, amiből Boros Gábor megszerezte a mérkőzésen a második gólját, ami egyben az egy pontot jelentette a csapatnak – 2-0

– Nem úgy indult meccs, ahogy szerettük volna, 2 gólos hátrányba kerültünk. Ritmust kellett váltani, ahhoz, hogy változzon a játék. Főleg a második félidőben ez sikerült is, fordult a játék, a játékosok nagyon sokat tettek az eredményért. Ha korábban sikerült volna megrúgnunk a  2. gólt, talán a győzelem is meg lehetett volna, de ma be kellett érnünk az 1 ponttal.

Zimányi Ádám – Az első félidőben 2–0s állásnál eldönthettük volna a mérklőzést, ehelyett rosszkor kaptunk egy csatlakozó gólt. A második félidőben akaratlanul visszahúzódtunk, sajnos a végén ezt meg is büntették a vendégek.