NB III. – Kétgólos vereség a Ceglédi VSE ellen

Eger SE – Ceglédi VSE 0-2 (0-0)

NB III. Keleti csoport – 29. forduló

Eger, 2021.04.14.

Nem úgy alakult a mérkőzés, ahogyan azt elterveztük. A találkozón több helyzeteti kihagytunk, ami megbosszulta magát és az ellenfél az utolsó percekben két gólt is rúgott. Sajnos a vereségen túl a második félidő elején egy ütközés után megsérült csapatkapitányunk, Hegedűs Dávid, akit kórházba kellett szállítani. Dávidnak mielőbbi felépülést kívánunk.

88. perc: A jobboldalról középre gurított labdára Laczkó Milán érkezett és lőtt 2 méterről a hálóba – 0-1

90. perc: Szögletrúgás után Pleszkán Tibor fejelt 5 méterről a kapuba – 0-2

Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz. Próbáltuk a saját játékunkat játszani, de sok hiba volt a jatékunkban, amiből sokat építkezett az ellenfél. Ennek ellenére voltak egészen jó periodusaink, helyzeteket dolgoztunk ki, nyomást helyeztünk az ellenfél kapujára, de azt az első lélektani gólt nem sikerült megszereznünk.

Mihamarabbi gyógyulást kívánunk Hegedűs Dávidnak.

Mérkőzés jegyzőkönyv (Eger SE-Ceglédi VSE)