NB III. – Győzelem a gyöngyösi megyei rangadón

Gyöngyösi AK Mátra-Beton – Eger SE 0-1 (0-1)

NB III. Keleti csoport – 34. forduló

Gyöngyös, 2021.05.09.

A mérkőzés folyamán több helyzetet is kialakított a csapatunk, amiből Farkas Krisztián szépségdíjas lövése utat talált a hálóba, amivel a látottak alapján megérdemelten nyertünk, ezzel megszakítva a rossz sorozatunkat.

25. perc: Gyönyörű egyéni akció végén Farkas Krisztián 20 méterről külsővel csavarta a labdát a kapu bal felső sarkába 0-1

– Nagyon fontos győzelmet arattunk. Remélem, hogy ez kellő önbizalmat ad majd a folytatáshoz. Egyes periódusokban volt néha kicsit kapkodó a játék, de a győzelmunket nem egy percig sem éreztem veszélyben. Gratulálok a fiúknak!

Labancz Róbert

vezetőedző

– Az első félidőben fölénk nőtt az Eger, de a második félidőben többször eljutottunk a kapuig. Nem sikerült gólt szereznünk, enélkül pedig nem tudunk pontot gyűjteni.