NB III. – Sikerült megfordítani a mérkőzést, győzelem a Tiszafüredi VSE ellen

Eger SE – Tiszafüredi VSE 2-1 (0-1)

NB III. Keleti csoport – 35. forduló

Eger, 2021.05.12.

Ellentétes féidőket láthattak a kilátogató szurkolók. A félidei pihenőre egy gólos előnnyel mehetett a vendégcsapat, de a második játékrészben magunkara találtunk és megérdemelten sikerült megforítani a mérkőzést. A 3 pontnak köszönhetően megerősítettük a pozíciónkat és minden esélyünk megvan a következő fordulók folyamán, hogy fenntebb lépjünk a tabellán.

38. perc: Egy bal oldali beadást követően a kifejelt labda Bíró Péter elé került, aki 22 méterről, kapásból kilőtte a jobb alsó sarkot, ezzel megszerezve a vezetést a vendég csapatnak – 0-1

54. perc: Ügyes kényszerítőzés után Vajda Ákos érkezett a beadásra és 5 méterről lőtt a kapuba, mellyel sikerült az egyenlítés – 1-1

72. perc: Nemes Milán Imre beadásába Ladányi Patrik, a tiszafüredi kapus olyan szerencsétlenül nyúlt bele, hogy a kezéről a hálóba került a labda, öngól – 2-1

–Nagyon nagy érdeme ez a győzelem a játékosoknak, akik egy felejtős első félidő után tudták váltani, és ráéreztek arra, hogy mire van szükség ahhoz, hogy ezt a meccset megnyerjuk. Több lehetőségünk is volt, amivel könnyebbé tehetjük volna a találkozót, de győzelmünk is is teljesen megérdemelt!