NB III. – Sorsoltak a MOL Magyar Kupában, ellenfelünk Putnok FC csapata

Az MLSZ Versenybizottsága a 2021-2022. évi Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó MOL Magyar Kupába benevezett 2021/22. évi NB III. osztályú illetve a Megyei ( Budapesti ) Igazgatóságok Megyei I. és II. osztályú férfi felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokságokban résztvevő csapatokat, földrajzi elhelyezkedésük alapján 4 darab sorsolási csoportba sorolta be ( Észak-Kelet, Dél-Kelet, Észak-Nyugat, Dél-Nyugat ).

Csapatunk ennek értelménben az MOL Magyar Kupa Észak-Keleti csoportjába került, ahol 32 csapat várja az ellenfelét.

A mai napon 10.00 órakor került megrendezésre a MOL Magyar Kupa Észak-Keleti csoportjának sorsolása, A sorsolás alapján az ellenfelünk az NB III. keleti csoportjában szereplő Putnok FC csapata.

A továbbjutás minden körben egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét együttes azonos számú gólt ér el, vagy nem születik találat, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.