NB III. – Alulmaradtunk a Hajdúszoboszló ellen a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban

Eger SE – Aqua-General Hajdúszoboszló 1-6 (0-2)

NB III. Keleti csoport – 14. forduló

Eger, 2021.10.24.

A talákozó első félidejében több gólhelyzetet puskáztunk el, ami megbosszulta magát. Ellenfelünk viszont kihasználta a hibáinkat és nagyarányú győzelmet aratott a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban.

12. perc: Máté János visszagurított labdájával Kis Szabolcs a kapufát találta el, de a kipattanó Máté János elé került, aki nem hibázott – 0-1

38. perc: Saját térfelünk közepén vesztettük el a labdát, melyből Máté János indult éa megszerezte a vendégek második gólját – 0-2

55. perc: Szabó Lajos Mátyás lépett ki a védőink közül és megpattanó lövése a kapus felett hullott a hálóba – 0-3

62. perc: Bal oldali szögletrúgást követően a középre lőtt labdába Csiki Norbert Ferencz pöckölt bele, ezzel megszerezve a vendégek újabb gólját – 0-4

70. perc: Jobb oldali bedobást követően Vajda Ákos külsővel ívelt középre, melyre Pölöskei Péter érkezett és fejjel megszerezte a szépítő gólunkat – 1-4

77. perc: 22 méterről jutott szabadrúgáshoz a Hajdúszoboszló, melyet Máté János a sorfal fölött lőtt a hálóba, ezzel megszerezve 3. gólját a mérkőzésen – 1-5

81. perc: Az ellenfél térfelén vesztettünk labdát, a kontrából Lukács Zsombor Csongor elé került a labda, akit a védőnknek nem sikerült szerelni, így megszerezte csapata 6. gólját – 1-6

– Nem volt ekkora különség a két csapat között. Amíg mi kihagytuk a helyzeteinket, addig az ellenfél szinte az összeset berúgta. Sajnos a hiányzókat nem tudtunk megfelelően pótolni.

Jók: Pölöskei P.

Forrás: HEOL

CSILLAG LÁSZÓ

vezetőedző

– Korán vezetést szereztünk, de a kapusunk is kellett, hogy tartsuk az eredményt. A második játékrészben megkontrázuk a kinyíló hazai csapatot, és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Jók: az egész vendég csapat

Mérkőzés jegyzőkönyv (Eger SE-Aqua-General Hajdúszoboszló)

Mérkőzés fotók (Eger SE-Aqua-General Hajdúszoboszló)