Nem indult jól a szezon az NB II-es női gárdának

Augusztus 27-én szombaton kezdődött az Eger SE NB II-es női csapata számára a 2022-23-as szezon, a Vasas vendégeként. Az első félidőben 4-0 vezetést harcolt ki magának a hazai gárda, majd az 52.percben úgy tünt el kezd felzárkózni az Eger. Végül azonban még kétszer volt eredményes a Vasas, így 6-1-re nyerték meg a találkozót. A folytatásban a Kazincbarcika együttesét fogadják az egri lányok szeptember 3-án, szombaton.

Vitányi László vezetőedző értékelése: A felkészülés vége felé két meghatározó játékosunk is szalagszakadást szenvedett egy edzőmérkőzésen, akiknek ezúton is gyors gyógyulást kívánunk! Sajnos, hiába készültünk fel, a lányok nem tudták azt a játékot megvalósítani, amit tudnak és amit elvárunk tőlük. Ez természetesen edzői felelősség is, ezért a mérkőzést követően a tulajdonosok kezébe adtam a döntést, hogy a csapat képes-e velem továbbfejlődni vagy sem. Hétfőre eldőlt, hogy megerősítettek a pozícióban, ezért innentől kezdve még elszántabban kell mindenkinek belevetnie magát a küzdelembe, hogy minél hamarabb a győzelem ízét is megérezhessük!

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!