U13: Felkészülési tornán vett részt a csapat

Korábban hazai pályán játszott felkészülési edzőmérkőzést az Eger SE U13-as csapata a Sajóvölgye Focisuli ellen, ahol 4-2-re nyertek az egriek. Ezt a meghívást viszonozták a putnokiak, egy mini tornát szerveztek, amin a Salgótarján vett még részt harmadik csapatként.

Bánka Balázs vezetőedző értékelése: Az első mérkőzés a hazaiak ellen volt, ahol újra tudtunk győzni, ezúttal 4-3-ra. Az előre játékunk a vártnál sokkal jobban nézett ki, a gólokon kívül, még legalább ennyi helyzetünk ki is maradt. Ötletesen, a területeket jól használva, szép gólokat szereztünk. Hátul a kontratámadásoknál voltunk igazán zavarban, a visszazárásokat lényegesen jobban kell megoldani, a felállt védekezésünkkel nem volt gond. Aztán a másik mérkőzésen az SBTC ellen játszottunk, itt látszott, hogy az ellenfél frissebb volt. Amíg bírtuk erővel, az első félidő kiegyenlített volt, két erősen véleményes góllal az ellenfél vezetett szünetben, de itt még nekünk is meg voltak a lehetőségeink. Aztán a másodikra gyakorlatilag elfogytunk, amúgyis voltak hiányzóink, de további 2-3 kisebb sérülés, valamint a fáradság miatt a második játékrészben már nem volt esélyünk az egyenlítésre, 4-1-re maradtunk alul. 3-4 egészen jó egyéni teljesítményt láttam, valamint csapatként is jól funkcionáltunk, ami biztató a jövőre nézve, pluszban kiegészülve még a hiányzókkal.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!