LU14: Győzelem az Újpest otthonában

Leány U14-es együttesünk a Dél-Nyugati csoportban a bajnoki címért harcoló UTE vendége volt a fővásorban!

A felkészülési találkozó elérte célját és a remek játék mellett a csajok 4:1-es sikernek is örülhettek! Dobóczi Fanni két óriási “ágyúzása” mellett Csirmaz Dorina és Elekes Hanna iratkozott még fel góllövőnek.

Szivósné Bozsó Renáta vezetődző értékelése:
“Az UTE U14-es csapatához látogattunk edzőmérkőzésre. A lányok picit túlizgulták, nehezen pörögtek föl. Amikor ez megtörtént, sok futással, jó egyéni teljesítményekkel mezőnyfölényben tudtunk futbalozni. Dobóczi két távoli lövése után 2-0 volt javunkra a meccs, amikor ellenfelünk szépíteni tudott. Az utolsó negyedben kicsit elfogytunk erőben, de Elekes jól érkezett egy kipattanóra, ezzel lett 3-1. A vége előtt kettő perccel, Csirmaz szép egyéni akció után betalált és beállította a végeredményt. Összességében a lányokkal elégedettek voltunk, hasznos erőpróba volt nekünk. Köszönjük az Újpestnek a lehetőséget és sok sikert nekik a bajnokságban!”