U15: Vereség a Békéscsaba ellen

U15-ös korosztályú együttesünk a Békéscsaba csapatát fogadta. A mérkőzés részletes jegyzőkönyve ellenfelünkre kattintva érhető el.

A csapatot hetek óta sújtja betegség és sérülés hullám, ami a mutatott játékra is kihat. A mostani derbin is több hiányzója volt az együttesnek és többen is betegségből visszatérve léptek pályára.

Ennek ellenére a mérkőzés első része kiegyenlített játékot hozott, azonban egy figyelmetlenség után a vendégek vezetést szereztek és előnnyel vonulhattak pihenőre. A szünetben kettő kényszerű cserét is végre kellett hajtanunk, de húsz percig bármelyik csapat szerezhetett volna gólt, ami végül a Békéscsabának sikerült – ráadásul négy perc alatt kétszer is.

A lefújás előtt újabb találatot szerzett a ‘csabai együttes, így 4:0 arányban diadalmaskodott.

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése:
“Hetek óta hullámvölgyben vagyunk, ami leginkább abban jelentkezik, hogy amikor a mérkőzésen belül kellene ritmust váltani – az nem sikerül. A mai mérkőzést is négy perc alatt sikerült elintéznünk. Ettől függetlenül bízunk a fiúkban és azért dolgozunk, hogy az utolsó négy mérkőzésen tudjunk meglepetést okozni.”

A csapat következő mérkőzésén Mezőkövesden fog pályára lépni – az időpont még egyeztetés alatt.